:Г
Днес съм късметлия!
30 януари
2011
Ако сте много зелени
Защо пък да оставяте цветята си винаги у вас?
Вземете ги със себе си
.
#
джаджи
,
еко
,
мода
Полезни съвети в ежедневието
>
<
Антон Семенов
“По-лесно ми е да пиша на латиница.”
И на мен ми е по-лесно да се изсера в хола, ама ходя до тоалетната.
/ @VentsiBeast