:Г
Днес съм късметлия!
12 септември
2011
Der Montagmorgen
Montag morgen oder Montagmorgen?
#
понеделник сутрин
Обама в колежа
>
<
Casa de La Flora
Единственото по-лошо от това жена ти да не може да готви, е да не може, но да готви.